Флешмоб з учнями Білозерської ЗОШ І-ІІІ ст. № 13

З метою ознайомлення учнівської молоді з основними нормами пенсійного законодавства України начальник відділу обслуговуваня громадян № 1 Хничова Н.М. провела флешмоб на тему «Будь розумним! Дбай про своє майбутнє!» зі старшокласниками  Білозерської ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 Добропільської міської ради.

Фахівець розпочала свій захід з ознайомлення учнів з основними поняттями: «пенсія», «пенсійне страхування», «накопичувальна система», «страховий та трудовий стаж» тощо. Наталія Миколаївна акцентувала увагу учнів на позитивні наслідки отримання легальної заробітної плати та застерегла від отримання заробітної плати в «конверті», розповіла основні норми пенсійного законодавства України.

Дітлахи уважно слухали свій перший урок з засвоєння знань про пенсійну систему. Приємно було відповідати на питання, які цікавили учнів. Для засвоєння інформації  Наталія Миколаївна запропонувала учням взяти участь у флешмобі.

По закінченню зустрічі Наталя Миколаївна зауважила, що контролювати свій страховий стаж та заробітну плату можна не виходячи з дому за допомогою Веб-порталу та повідомила про запровадження електронних документів з QR-кодом та сучасним безкоштовним онлайн-сервіс інформування громадян шляхом смс-повідомлень.

Учням та їх вчителям роздали буклети та листівки.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.