Привітання до Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку підопічним територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Добропілля

 Український народ завжди славився шанобливим ставленням до своїх батьків, турботою про найстарших представників громади.

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого міста і держави.

Чимало випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які Ви пронесли через все своє життя. Бути Вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Цей день – символ єдності та спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту, мудрість.

Дорогі головні сивочолі люди Землі, зі святом Вас! З Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана! Будьте завжди здорові, веселі, хай в душі живе гармонія, а в серці співають солов’ї! 

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Добропілля Донецької обл. Т.М. Тарасова

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.