СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ВІДКРИТА ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО

Одним із першочергових завдань Добропільського міського центру зайнятості є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями, що передбачає розуміння та наполегливу роботу над якісним задоволенням їх потреб.

Результативною формою отримання інформації про стан підприємств та визначення форм подальшої співпраці з ними є відвідування ринкоутворюючих підприємств керівництвом центру зайнятості, спеціалістами відділу взаємодії з роботодавцями. Саме від ринкоутворюючих підприємств залежить політика зайнятості в місті та районі.

29.03.2018 року відбулася зустріч директора Вікторії Бугаєць з Сергієм Кухарчуком, директором філії ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» «Добропільська автобаза». Під час зустрічі обговорили питання укомплектування підприємства кадрами, в тому числі шляхом проходження стажування, умови та механізми надання компенсації витрат на оплату праці працевлаштованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. Було презентовано інновації служби зайнятості, в тому числі можливість віддаленого подання електронних звітів через персональний електронний кабінет роботодавця, а також досягнено домовленості про проведення спільного професіографічного заходу із залученням учнівської молоді шкіл міста та району, представників учбових закладів, які готують кваліфіковані кадри за професіями, потрібними підприємству.

Служба зайнятості, виконуючи на ринку праці посередницькі функції, допомагає громадянам знайти потрібного роботодавця і підходящу роботу, а роботодавцям-кваліфіковану робочу силу.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.