Участь у батьківському дні Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

27 квітня 2018 року заступник директора Добропільського міського центру зайнятості Тетяна Яцура взяла участь у батьківському дні, який відбувся у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Добропільської міської ради.

Тема батьківського дня — «Про запобігання та протидію домашньому насильству» і на нього були запрошені батьки, родичі дітей, які перебувають у Центрі. Інформація, яку довела Тетяна Яцура, стосувалась послуг з працевлаштування, які можуть отримати в центрі зайнятості безробітні батьки, адже повернення до зайнятості може вирішити соціальні проблеми сім’ї, поліпшити фінансовий стан та психологічну атмосферу. Окремо було наголошено на необхідності свідомого вибору професії майбутніми випускниками і на участь батьків у цьому виборі. Дітей шкільного віку було запрошено до центру зайнятості для отримання профконсультаційних послуг із застосуванням психологічного тестування, а від психологів Центру отримана згода на подальшу співпрацю, в першу чергу, у проведенні спільних профорієнтаційних заходів.

Діти постійно потребують уваги та турботи з боку дорослих, а діти, які опинились у складних життєвих обставинах, потребують її в рази більше і наш обов’язок надати їм всебічну підтримку.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.