Обирай професію сьогодні - сміливо крокуй у майбутнє!

3 вересня фахівці Добропільського міського центру зайнятості взяли участь у квесті, присвяченому святу «1 вересня - День знань», станція «Обирай професію  сьогодні - сміливо крокуй у майбутнє!», який проводився Добропільським міським відділом освіти на базі НВК № 7.

Фахівець з профорієнтації Наталя Кузьміна провела та залучила до участі в інтерактивних іграх стосовно вибору майбутньої професії учнів 9-11 класів. Бліц-опитування на початку показало учням, відповіді на які питання їм потрібно знайти при виборі своєї майбутньої професії. Дружньо пригадали формулу вдалого вибору професії, а вправа «Рука долі» наглядно довела майбутнім абітурієнтам які наслідки бувають, коли людина обирає професію, не враховуючи свої бажання та схильності, вступає до учбового закладу «за компанію» з друзями або тому, що так роблять усі.
Підлітки із захопленням брали участь у тестуванні з визначення провідної сфери діяльності, за результатами якого більшості з учнів підходять професії сфер «людина–знакова система» та «людина–людина». 

cz kv1
Начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко надала інформацію про послуги служби зайнятості для молоді, серед яких допомога у самовизначенні, враховуючи особисті характеристики, визначення професійних інтересів та схильностей.
Фахівці Добропільського міського центру зайнятості жваво беруть участь у цікавих заходах для молоді. Ми і далі орієнтуватимемо молодь у світі професій, адже наша стація сьогодні називається: «Обирай професію сьогодні - сміливо крокуй у майбутнє!».

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.