Запобігання торгівлі людьми

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХI ст. для кожної країни світу, включаючи Україну.

Тому, з нагоди Міжнародного дня демократії, який щорічно визначає міжнародне суспільство 15 вересня, 13.09.2018 року у приміщенні Добропільського міського центру зайнятості було проведено інфосемінар на тему «Безпечна міграція, безпечне працевлаштування».

У заході взяли участь представники центру зайнятості, тренер Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок Мацків Вероніка, безробітні, зареєстровані у центрі зайнятості, та незайняте населення.

Мацків Вероніка детально зупинилася на розгляді питань стосовно існуючих форм торгівлі людьми, переліку державних органів, які займаються виявленням та протидією торгівлі людьми, методів попередження,  механізму захисту постраждалих від торгівлі людьми.

По закінченні заходу присутні мали можливість особисто поспілкуватися з представником Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок та отримати відповіді на хвилюючи їх запитання.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.