Разом з батьками на порозі професійного вибору

14 вересня 2018 року у Добропільському міському центрі зайнятості відбулося чергове засідання клубу «Обираймо майбутнє разом» для батьків та учнівської молоді.

Мета заходу – сформувати у батьків відповідальне ставлення до вибору професії їх дитини, актуалізації проблем успішного вибору професії, навчити усвідомлювати відмінності між бажаннями (Я-Хочу) й можливостями людини (Я-Можу) та врахування вимог соціального середовища (Я-Треба).

На засідання були запрошені клієнти та фахівці центру зайнятості, які мають дітей старшого шкільного віку, для обговорення проблемних питань, що виникають під час вибору підлітком майбутньої професії.

Присутні разом з начальником відділу активної підтримки безробітних Ткаченко Наталією та провідним фахівцем з профорієнтації Іваненко Дар’єю дізналися як правильно обирати професію, про проблеми професійного самовизначення в умовах реальної ситуації на ринку праці в нашому регіоні та в Україні в цілому, які існують помилки при професійному самовизначенні. Таокж були ознайомлені з можливостями професійної орієнтації за допомогою автоматизованого робочого місця «Профконсультант»; на оновленому сайті Державної служби зайнятості; у мобільному додатку для системи Android «Центр профорієнтації», який має прикладне значення та надає змогу отримати інформацію про світ професій, пройти тестування, скористатися інформацією про навчальні заклади та онлайн-освіту тощо.

Якщо у Вас є випускник і не тільки, завітайте до Добропільського міського центру зайнятості на засідання клубу «Обираємо майбутнє разом» і ми разом допоможемо Вашій дитині зробити свідомий вибір!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.