Тренінг з основ бізнес-планування для безробітних

26 вересня 2018 року у Добропільському міському центрі зайнятості  в рамках роботи Центру розвитку підприємництва відбувся тренінг з основ бізнес-планування для безробітних.

Мета заходу – стимулювання підприємницьких ініціатив у осіб, які планують створити власний бізнес чи бажають розвивати вже існуючий.

Відвідувачам заходу була продемонстрована презентація: «Маємо ідеї для бізнесу», он-лайн (мобільним) ЦРП на системі Android. 

Начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко проінформувала  присутніх про унікальну можливість взяти участь у діючих грантових програмах підтримки бізнес-ініціатив  від Данської Ради у справах Біженців, надала чіткі рекомендації щодо заповнення грантових заявок та наголосила на готовності фахівців центру зайнятості надавати допомогу з цих  питань. 

Під час тренінгу були розглянуті психологічні аспекти бізнес-планування, структура бізнес-плану. Найбільшу увагу було приділено складанню фінансового плану, плану руху грошових коштів.

У зв’язку з відсутністю на ринку праці необхідної кількості вакансій для працевлаштування, необхідно використовувати всі можливості щодо організації власної справи, забезпечення себе роботою. Центр розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості завжди надасть допомогу та підтримку тим, хто має намір створити або розвивати свою справу.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.