ЯРМАРКА ВАКАНСІЙ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

12  жовтня 2018 року в Добропільському міському центрі зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Захід надає можливість знайти для себе підходящу роботу, яка принесе матеріальне забезпечення і моральне задоволення, або обрати напрямок професійного навчання для забезпечення подальшого свого працевлаштування.

Ярмарок вакансій розпочався з виступу начальника відділу взаємодії з роботодавцями Валентини Гончарової, яка ознайомила присутніх із ситуацією на ринку  праці, з комплексом послуг, що надає служба зайнятості. 

На ярмарку були присутні представники ВСП ШУ «Добропільське «ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля», ВСП ШУ «Білозерське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля», ТДВ «Білозерське», Філія «Добропільське енергопідприємство» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля», Філії «Добропільське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» ТОВ  «Добропіллявугілля».

З метою пошуку роботи ярмарок вакансій відвідало 24 особи, які мали змогу безпосередньо спілкувалися з представниками підприємств про можливе працевлаштування на вільні робочі місця, про умови та оплату праці.

          

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.