Навчальний семінар з питань бізнес – планування в центрі зайнятості

17.10.2018 року в Центрі розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості відбувся навчальний семінар з питань бізнес – планування та  отримання грантових коштів.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко детально ознайомила присутніх з  банком-бізнес ідей, основними складовими бізнес-плану, системою ціноутворення для написання бізнес-плану та окремо зупинилися на особливості оподаткування фізичних осіб-підприємців. Фахівці центру зайнятості зупинились на правових засадах участі у проекті «Український донецький куркуль», наданні підтримки з боку служби зайнятості. Учасники обговорили умови участі у діючих грантових програмах.

Бажаючі мали можливість отримати індивідуальні консультації та відповіді на всі свої запитання.

Семінар відвідали 7 осіб, в тому числі 3 діючих підприємця.

Добропільський міський центр зайнятості та соціальні партнери, які долучились до спільної роботи в напрямку підтримки підприємницьких ініціатив, і надалі надаватимуть всебічну інформаційну підтримку на семінарах в рамках роботи ЦРП, які проходять щосереди о 10:00 годині, або під час індивідуальних консультацій.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.