Власний бізнес за сприяння служби зайнятості

Добропільський міський центр зайнятості тісно співпрацює з Шахівською об’єднаною територіальною громадою. 30 жовтня 2018 року в Шахівській ОТГ відбувся виїзний захід в рамках роботи  Центру розвитку підприємництв «Власний бізнес за сприяння служби зайнятості».

 Захід проводиться з метою підвищення поінформованості про стан ринку праці та перспектив розвитку підприємництва в регіоні, про можливості відкриття власного бізнесу із залученням грантових коштів. Ознайомлення з проектом підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації. Ознайомлення з освітніми платформами «Прометеус». Ознайомлення з поняттями бізнес-ідея та бізнес-план.

 «Якщо ви втратили роботу або ж ви відчуваєте, що хочете займатися чимось кардинально іншим, змінюйте ситуацію. Не бійтеся змін і сміливо крокуйте уперед. За великого бажання та старання людина може досягти чого завгодно» - наголосила заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Добропільського міського центру зайнятості Марина Владимирова.

Безробітних ознайомили з умовами та порядком виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації безробітними підприємницької діяльності.

В заході взяли участь 8 осіб незайнятого населення, 2 присутніх зацікавила дана послуга СЗ.

Отже, якщо Ви перебуваєте в пошуку роботи, звертайтесь до служби зайнятості для отримання детальної інформації щодо можливості започаткування власної справи.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.