Декада «Зустрічі з підприємцями»

Фахівці Добропільського міського центру зайнятості продовжують практику спілкування з підприємцями на робочих місцях під час проведення декади «Зустрічі з підприємцями».

З метою надання всебічної підтримки підприємницьких ініціатив населення, в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва 23 січня 2019 року заступниця директора Тетяна Яцура та начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко завітали до підприємиці Яни Івченко.

За сприянням у пошуку роботи Яна звернулась до Добропільського міського центру зайнятості у серпні минулого року. Жінку зацікавила пропозиція розпочати власну справу як альтернатива працевлаштуванню. У Центрі розвитку підприємництва отримала корисні поради та інформацію про започаткування власної справи. Пройшла навчання на курсах підвищення кваліфікації «Основи підприємницької діяльності» на базі Державного навчального закладу «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» у місті Краматорськ. Яна склала та успішно захистила бізнес-план, отримала одноразову допомогу по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності. 

Власниця квіткового магазину запитує та розповідає: «Ну невже може бути щось прекрасніше ніжних троянд такого холодного зимового дня? Це відлуння весни у вазі підніме настрій у будь-яку погоду! Як же, все-таки, не багато потрібно дівчині чи жінці для того, щоб відчути себе щасливою. Не дарма ми оточуємо себе красивими речима, намагаємось гарно виглядати та гарно одягатись. Як писав А.П. Чехов: «В людині все має бути прекрасне: і обличчя, і одяг, і душа, і думки». І тому навіть оберемок ромашок здатний зробити жінку щасливою».

Впродовж зустрічі фахівці служби зайнятості розповіли підприємиці про послуги, які сприяють розвитку бізнесу та стимулюють створення нових робочих місць, а також запросили на щотижневі тренінги щодо основ бізнес-планування з залученням представників установ і організацій, які надають кваліфіковані консультації, та вичерпану інформацію стосовно виникаючих проблем.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.