Бізнес - це готовність підприємливої людини приймати самостійні рішення та ризикувати

23 грудня 2018 року в Добропільському міському центрі зайнятості в рамках роботи Центру розвитку підприємництва вже традиційно відбувся навчальний семінар з основ бізнес-планування.

Начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко проінформувала присутніх про можливість взяти участь у діючих грантових програмах підтримки бізнес – ініціатив від Данської Ради у справах Біженців, Чеської гуманітарної організації «Людина в біді», надала чіткі рекомендації щодо заповнення грантових заявок та наголосила на готовності фахівців центру зайнятості надавати допомогу з цих питань. 

«Бізнес - це особлива форма діяльності, яка передбачає готовність підприємливої людини приймати самостійні рішення і ризикувати. Вирішивши займатися бізнесом, підприємець повинен досконало спланувати його організацію. Її зміст та послідовність повинні бути викладені в бізнес-плані, з якого в ринкових умовах прийнято починати будь-яку підприємницьку діяльність», - зазначила Наталія Ткаченко.

Центр розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості завжди надасть допомогу та підтримку тим, хто має намір створити або розвивати свою справу.

Захід відвідали 10 осіб, з них 4 діючих підприємця.

Наступна зустріч 30 січня 2019 року о 10 годині.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.