Кухарська справа – не ремесло, а мистецтво!

5 лютого 2019 року поповнилась низка заходів в рамкам проведення «Тижня  профорієнтації в Добропільському навчально-виховному комплексі №7». Фахівці Добропільського міського центру зайнятості завітали до учнів початкової школи і провели презентацію професій «Кухар» та «Кондитер» з елементами майстер-класу (виготовлення кондитерського декору з солоного тіста).

cz kuh1

Професія «Кухар» та «Кондитер» одні з найдавніших у світі, які збереглися до наших днів та постійно розвиваються. Фахівці з професійної орієнтації розповіли учням, що ці професії потрібні скрізь і завжди. Кожен день кухарі смачно годують дорослих і дітей у різноманітних закладах. Свій кухар є в школі, лікарні, дитячому садку. Велика кількість кухарів працюють в різних кафе, ресторанах, пунктах швидкого харчування. Люди цих професій завжди були шановані в суспільстві, адже від них залежить престиж того чи іншого будинку, закладу. Однак для того, щоб стати хорошим кухарем або кондитером, необхідно не тільки любити готувати, але і пройти спеціальне навчання.

Школярі з особливим захопленням брали участь у майстер-класі, кожний з них переконався, що робота кухаря та кондитера є цікавою і творчою.

cz kuh

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.