ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТОДАВЦЯ

5 лютого 2019 року у приміщенні Добропільського міського центру зайнятості відбулася презентація роботодавця – «Головного управління Національної поліції в Донецькій області», яку відвідали 9 безробітних, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

Відкрила презентацію директор центру зайнятості Вікторія Бугаєць, яка проінформувала присутніх, що на теперішній час служба зайнятості працює як сервісна установа і отримання послуг в службі стає більш зручним та доступним для широкого кола населення та роботодавців.

Старший інспектор сектору кадрового забезпечення Покровського ВП ГУНП в Донецькій області майор поліції Вікторія Шкурко ознайомила присутніх з актуальними вакансіями, а саме: «поліцейський сектору реагування патрульної поліції», «помічник слідчого». А також розповіла про переваги служби в поліції, про умови прийняття на службу до національної поліції, вимоги до кандидатів на посади тощо.

З метою швидкого та якісного підбору працівників на вакансії фахівцем відділу взаємодії з роботодавцями Катериною Зіганшиною було проведено відбір кандидатів з використанням елементів #рекрутингу.

Під час заходу безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, пройшли індивідуальні співбесіди з представником роботодавця, 5 безробітних виявили бажання працевлаштуватися.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.