Права та гарантії вивільнюваних працівників

6 лютого 2019 року у приміщенні Добропільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області центром зайнятості було проведено зустріч з керівництвом та працівниками, що підлягають запланованому вивільненню, на якій були розглянуті питання потреб ринку праці регіону та можливості майбутнього працевлаштування вивільнених працівників.

Відкрила захід директор центру зайнятості Бугаєць Вікторія, яка поінформувала про комплекс соціальних послуг, які громадяни можуть отримати під час звернення до центру зайнятості.

Провідний юрисконсульт центру зайнятості Петрова Альона детально зупинилася на питаннях реєстрації у центрі зайнятості, умовах надання статусу безробітного, пошуку роботи, призначення та виплати допомоги по безробіттю, а також звернула увагу на права працівників при звільненні згідно трудового законодавства.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Гончарова Валентина ознайомила присутніх з інформацією про актуальні вакансії, а також можливістю перегляду інформації про попит на робочу силу через офіційний сайт служби зайнятості. Увагу учасників заходу також звернули на можливості отримання додаткового доходу під час участі у громадських роботах та роботах тимчасового характеру.

Після закінчення заходу були надані особисті консультації з питань законодавства про зайнятість та про працю.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.