Семінар для військовослужбовців та учасників АТО

21 лютого 2019 року в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся семінар для військовослужбовців та учасників АТО за участі соціальних партнерів.

Захід відкрила заступник директора Тетяна Яцура, яка доповіла про результати надання соціальних послуг учасникам АТО у 2018 році, окреслила основні пріоритети діяльності служби зайнятості у 2019 році, зупинилась на новаціях, впроваджених в роботу з учасниками АТО.

Начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Марина Крижановська детально розповіла про індивідуальний підхід у наданні послуг та діяльність кар’єрних радників. Наталія Ткаченко, начальник відділу активної підтримки безробітних, нагадала присутнім про умови проходження професійного навчання, можливість одноразової виплати допомоги по безробіттю та допомогу у складанні та просуванні відео резюме. На співпраці з роботодавцями, в тому числі з наданням компенсаційних виплат, акцентувала увагу присутніх Валентина Гончарова, начальник відділу взаємодії з роботодавцями.

Як з’ясувалось, не всі учасники АТО володіють повною інформацією про свої пільги та де їх можливо отримати. Представники УСЗН Добропільської райдержадміністрації Катерина Корнякова, УСЗН міської ради Ірина Цішинська та Добропільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталя Шляхова ознайомили учасників заходу з послугами, які  надаються в установах соціального захисту.

Фахівцям учасники АТО поставили безліч запитань, на які були надані змістовні відповіді. У березні 2019 року планується чергове проведення семінару, на який будуть запрошені представники відділів освіти, управління держгеокадастру та Добропільського бюро правової допомоги Краматорського місцевого центру надання безоплатної вторинної  правової допомоги.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.