Професіографічна екскурсія для першачків

Професіографічна екскурсія є важливою формою профорієнтаційної роботи, бо дає можливість побачити внутрішній зміст професій та поспілкуватися безпосередньо з майстрами своєї справи. 27 лютого за сприяння Добропільського міського центру зайнятості для учнів 1 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 була організована екскурсія до кафе «DOBREMISTO». Школярам розповіли про професії, які є в кафе, та познайомили з їх професійними обов’язками.

cz kafe1

Першачки дізналися, що зустрічає відвідувачів адміністратор: він вітає гостей та створює настрій. А ось професія офіціанта та його професійні обов’язки їм знайома, адже діти відвідували кафе з батьками. Познайомились ми і з кухарем, що готує для гостей такі смачні страви, і довідалися про професію піцайоло, назва якої говорить сама за себе. В дитячій ігровій кімнаті є аніматор: він знає багато ігор, розваг та вміє створити справжнє свято. А ось за барною стійкою працює чарівник, який має аж дві професії – бармен та бариста. І він теж вміє підіймати настрій: адже майстер-класи з приготування молочного коктейлю та запашної кави завершилися смакуванням напоїв. Наприкінці екскурсії діти отримали листівки з переліком найзатребуваніших професій в нашому місті в сфері ресторанного бізнесу.

Ми дякуємо власниці та дружньому колективу кафе  «DOBREMISTO» за цікаві враження, нові знання та смачні напої.

cz kafe

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.