Оновлений Центр розвитку підприємництва

8 травня в оновленому Центрі розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості відбувся навчальний семінар з бізнес – планування та доступу до грантових програм.

Захід відкрила начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко, вона докладно розповіла про послуги, які надаються у Центрі розвитку підприємництва всім бажаючим на безоплатній основі:

«По-перше, це послуги з професійної орієнтації – навчальні семінари і тренінги, консультації щодо особливостей започаткування власної справи, тестування на предмет успішності в сфері підприємництва.

По-друге, Центр надає можливість здобувати необхідні знання з основ підприємництва, як на етапі започаткування, так і ведення власної справи.

По-третє, вагома складова в діяльності Центру – експерт-консультування. Приміром, перевірка бізнес-плану на реалістичність, консультації, майстер-класи і тренінги від успішних підприємців.

По-четверте, Центр надає послуги не тільки початківцям, а й підприємцям з досвідом. До найбільш популярних послуг належать консультації вузькопрофільних фахівців, наприклад, у сфері податків чи фандрейзингу.

cz

Крім цього, клієнти Центру можуть працювати з його інформаційним наповненням та за комп’ютером вільного доступу, як у читальному залі бібліотеки…».

Наталя проінформувала  присутніх про можливість взяти участь у діючих грантових програмах підтримки бізнес – ініціатив, надала чіткі рекомендації щодо заповнення грантових заявок.

Відвідувачам заходу була продемонстрована презентація: «Маємо ідеї для бізнесу»,  он-лайн (мобільний додаток) ЦРП на системі Android. 

cz1

Центр розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості  завжди надасть допомогу та підтримку тим, хто має намір створити або розвивати свою справу, а сьогодні ще в оновленому окремому приміщенні і ще в зручніших умовах.

Захід відвідали 13  осіб, з них 5 діючих підприємця.

Наступна зустріч 15 травня 2019 року о 10 годині.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.