Кар’єрний радник - сучасний фахівець служби зайнятості

«Не дай вам бог жити в епоху змін» - сказав Конфуцій, але ми не згодні з відомим філософом. Теперішній час відрізняють швидкі зміни і ігнорувати їх просто неможливо. Змінюються люди, їх потреби, змінюються вимоги до фахівців і, якщо ти оперуєш застарілими інструментами, швидко досягти позитивних результатів  неможливо.

Тому служба зайнятості оперативно реагує на виклики часу і з 1 січня 2019 року послуги в центрі зайнятості надають кар’єрні радники. Кар’єрний радник забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг з планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи. Для оцінки можливості працевлаштування з урахуванням навичок, кваліфікацій, ризиків довготривалого безробіття та надання адресних послуг для повернення безробітних осіб на ринок праці проводить профілювання клієнтів служби зайнятості.

Кар’єрний радник разом з клієнтом, що особливо важливо, розробляє індивідуальний план надання послуг або працевлаштування, якщо особа має зареєстрований статус безробітного. Такий план є спільною програмою дій кар’єрного радника та  шукача роботи, він містить спільні зобов’язання обох сторін щодо пошуку роботи та забезпечує індивідуальний супровід і організацію надання послуг.

Піврічний досвід від впровадження новації дає змогу зробити певні висновки: діяльність кар’єрних радників покращує сервісне обслуговування клієнтів, забезпечує працевлаштування громадян, враховуючи їх інтереси, професійний досвід, навички та компетенції з вимогами сучасного ринку праці, що, в свою чергу, дає закріплення особи на робочому місці.

Ми змінюємося і ці зміни задля результату наших клієнтів!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.