Перші кроки підприємця-початківця

Як розпочати свій бізнес, як зробити його унікальним, де взяти кошти, як привернути увагу суспільства? Ці запитання неодноразово собі ставлять усі, хто надумав займатися підприємництвом. Одним з таких підприємців став Якунін Іван, який за допомогою Добропільського центру зайнятості зважився на вирішальний крок – відкриття власної справи. Та фахівці служби зайнятості здійснюють допомогу новачкам не тільки на етапі створення бізнесу, але й протягом перших років його діяльності. 15 липня 2019 року відбулася зустріч директора Добропільського міського центру зайнятості Бугаєць Вікторії Василівни, заступника начальника відділу активної підтримки безробітних Володимирової Марини Володимирівни та підприємця-початківця Якуніна Івана Володимировича. Метою зустрічі став інформаційно-консультаційний супровід підприємця – його всебічна підтримка на шляху розвитку свого бізнесу.

На теперішній час Іван надає консультаційні послуги з практичного застосування податкового законодавства, здійснює аналіз податкових ризиків та допомагає у побудуванні моделі оподаткування бізнесу, здійснює оцінку правочинів на податкові наслідки. Чоловік впевнено крокує у напрямку розвитку своєї справи і реалізації себе як спеціаліста.  

yakun1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.