Головне - влучити у ціль!

В Добропільському міському центрі зайнятості триває декада зустрічей з підприємцями. 18 липня директор центру зайнятості Вікторія Бугаєць і її заступниця Тетяна Яцура завітали до Юрія Стрельнікова та його стрілецького тиру «Таурус».

Пан Юрій - молодий підприємець, який у червні 2019 року відкрив підприємницьку діяльність за допомогою коштів державної служби зайнятості. Для міста Добропілля це унікальний тир і приклад, коли захоплення стає власною справою.

Під час візиту були обговорені шляхи подальшої співпраці, питання сприяння розвитку бізнесу та залучення грантових коштів, створення нових робочих місць. Юрію Стрельнікову було запропоновано взяти участь у тренінгу ПРООН зі створення бізнес - ідей, стартапів та бізнес планів, який відбудеться у серпні 2019 року.

На теперішній час зроблені перші кроки, але підприємець не збирається зупинятися: в перспективі створення дитячих спортивних груп, організація заходів зі стрільби для підприємств, закупівля більшої кількості обладнання, облаштування закритого майданчика для роботи в осінньо-зимовий період та негоду, а служба зайнятості від себе гарантує подальшу консультаційну підтримку.

Можливості відкриваються для тих, хто рухається вперед!

tir

tir1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.