Тренінг для осіб, які мають тривалу перерву в роботі

Тривале безробіття призводить до втрати професійних знань та вмінь, зниження мотивації до активного пошуку роботи, заниження самооцінки та впевненості у власних силах. Подолання наслідків тривалого безробіття потребує активних заходів і 18 липня 2019 року профконсультант Добропільського міського центру зайнятості Дьоміна Марія провела тренінг для осіб, які мають тривалу перерву в роботі.

Метою цього заходу є подолання безробіття серед людей, які тривалий час не можуть працевлаштуватися, надання їм додаткових навичок щодо пошуку роботи, аналіз перешкод для працевлаштування, формування реального ставлення до роботи. Під час тренінгу фахівець розповіла про  підходи до побудови кар’єрного плану, проведення SWOT- аналізу, який допоможе сформувати стратегії подальшого кар’єрного розвитку. До уваги відвідувачів заходу були запропоновані вправи «Бойова розминка», «Природа хвилювання», «Поза впевненого гордія», які навчають впевненій поведінці  в ситуаціях пошуку роботи.

І професійна діяльність, і стан безробіття дуже часто пов’язані зі стресом і долати його необхідно вміти кожному. Одним із методів релаксації є в’язання, цей вид діяльності - легкий шлях розвинути витримку, терплячість, наполегливість і наприкінці тренінгу з усіма учасниками було проведено майстер-клас з макраме, який провела Середенко Ганна.

cz bezrob

cz bezrob1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.