Бути корисним людям

Фахівці Добропільського міського центру зайнятості продовжують практику спілкування з підприємцями на робочих місцях під час проведення декади «Зустрічі з підприємцями».

З метою надання всебічної підтримки підприємницьких ініціатив населення, в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва 23 липня 2019 року директор Добропільського центру зайнятості Бугаєць Вікторія Василівна та заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Владимирова Марина Володимирівна завітали до підприємця Сухоруких Леоніда. В процесі пошуку роботи Леонід замислився над відкриттям власної справи і не помилився у своїх міркуваннях. За допомогою фахівців служби зайнятості чоловік заснував власний бізнес з вирощування полуниці та салату. До такої ідеї його підштовхнула думка про те що, власна справа має бути корисною не тільки для себе, але і для людей які його оточують. Гарним фундаментом для всесезонного вирощування ягід та зелені стали такі складові, як доступність технологій, своя земля і бажання створювати екологічно чистий продукт, що буде завжди користуватися попитом. Тому зваживши усі «за та проти», чоловік з головою поринув у власну справу, яка буде корисною, як для нього так і для споживачів його товарів.

Впродовж зустрічі фахівці служби зайнятості розповіли підприємцю про послуги, які сприяють розвитку бізнесу та стимулюють створення нових робочих місць, про можливість участі у діючих грантових проектах, а також запросили на тренінг з розвитку навичок підприємництва від ПРООН, на якому можна отримати  кваліфіковані консультації та вичерпану інформацію стосовно виникаючих проблем.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.