В Центрі розвитку підприємництва пройшов навчальний семінар з основ бізнес-планування

 24 липня 2019 року в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбувся навчальний семінар з основ бізнес-планування.

Мета заходу - стимулювання підприємницьких ініціатив у безробітного населення, з числа тих, які планують створити власний бізнес.

Провідний юрисконсульт Альона Петрова ознайомила присутніх з новим розпорядженням Донецької обласної державної адміністрації про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів. Акцентувала увагу, що важливо розвиватися в тих напрямках діяльності, які є пріоритетними на місцевому ринку, принесуть суспільну та економічну користь та наскільки важливо віднайти саме свою ринкову нішу. Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Владимирова Марина запросила до участі у тренінгу зі створення бізнес-ідей, стартапів та бізнес-планів від ПРООН. Також у заході прийняв участь Деркач Олексій, який є прикладом успішного підприємця. Він розповів про головні засади ведення підприємницької діяльності та наголосив про необхідність використовувати всі можливості щодо організації власної справи, щоб забезпечити себе роботою.

Служба зайнятості завжди готова піти назустріч ініціативним, сміливим людям та надати всебічну допомогу у започаткуванні власної справи.

2cz

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.