Вдале резюме – успішне працевлаштування!

21 серпня в Молодіжному центрі «Гормада без обмежень» м. Білицьке відбувся тренінг для учнівської молоді на тему «Навички складання резюме, відеорезюме та шляхи їх розповсюдження!».

Мета тренінгу – формування у молоді навичок складання та грамотного оформлення успішного резюме, відеорезюме супровідного листа, оволодіння методами їх розповсюдження, ознайомлення з новаціями впровадженими центром зайнятості – мобільним додатком на системі Android «Центр професійної орієнтації», консультаційною мережею «Моя професія» та 3D Атласом професій майбутнього.

Захід розпочався з вправи на знайомство «Закритий клуб». Після знайомства провідний фахівець з профорієнтації Нижник Вікторія розповіла присутнім про послуги, які надає Добропільський міський центр зайнятості. Однією з таких послуг є допомога у складанні резюме та відеорезюме, на якій фахівчиня зупинилась більш детально. Після вступної лекції було проведено вправу «Мозковий штурм», під час якої присутні мали змогу розібратися, яку інформацію містить в собі резюме, його основні розділи, структуру побудови. Після вправи кожен мав змогу потренуватися у навичках складання резюме і маючи вже готовий інструмент самопрезентації  з’ясувати, які є  шляхи його розповсюдження. Плідна робота закінчилась презентацією 3D Атласу професій майбутнього, додатку «Центр професійної орієнтації» та консультаційною мережею «Моя професія».

Отримані дітьми навички обов’язково стануть у нагоді в найближчому майбутньому, адже вдале резюме – основний інструмент при пошуку роботи.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.