«На щастя – на долю!»

21 серпня 2019 року у Добропільському міському центрі зайнятості був проведений тренінг для осіб, які мають довгу перерву в роботі. Мета заходу – надання додаткових навичок у пошуку роботи особам, які тривалий час не мають змоги працевлаштуватися, формування реального ставлення до роботи шукачів, підвищення їх самооцінки та впевненості у власних силах, аналіз перешкод  у пошуку роботи.

Під час тренінгу фахівчиня Марія Дьоміна в першу чергу звернула увагу на аналіз перешкод при працевлаштування, розібрала основні бар’єри, які зустрічаються на шляху у шукача роботи – невірний настрій, низька самооцінка, надмірна чесність по відношенню до себе, неофобія (боязнь змін), страх хвилювання. Для подолання цих бар’єрів фахівчиня запропонувала виконати ряд дієвих вправ – «Поза вершника», «Дихання йоги», «Рятівний блокнот» та інші, всі ці вправи дають змогу подолати хвилювання, бути сконцентрованим та впевненим. Але лише психологічного настрою замало, тому фахівчиня навчила присутніх робити SWOT- аналіз, який допоможе сформувати стратегії їхнього подальшого кар’єрного розвитку та розповіла про підходи до побудови кар’єрного плану.

cz mot

cz mot1

Після отримання навичок подолання перешкод на шляху до досягнення своїх цілей, за доброю традицією, тренінг продовжився майстер-класом, для отримання психоемоційної розрядки. На цей раз в гості до центру зайнятості завітала бібліотекар-майстриня з Центральної міської бібліотеки Добропільської міської ради – Папето Ірина Олександрівна. Тема майстер-класу «Лялька-мотанка -  родинний оберіг». З давніх давен у кожній родині лялька-мотанка виконувала роль оберегу, була символом жіночої мудрості, берегинею роду, символом матері-прародительки та зв’язку між поколіннями, одна із найдревніших іграшок і сакральних (священних) істот нашого народу. Майстер-клас не залишив байдужим нікого, він захопив увагу, як шукачів роботи, так і працівників центру зайнятості. У дружній атмосфері, кожен присутній змотав свою власну ляльку-оберіг. «Пошук роботи забирає багато сил і тримає тебе в постійному стресі, в нашому центрі зайнятості я отримую не тільки допомогу в пошуку роботи, а й можливість відпочити і зняти напругу» - відмітила відвідувачка тренінгу Гойдь Вікторія. «Якби раніше мені сказали, що я зможу своїми руками зробити таку красу, я б не повірила, а тепер мій будинок буде прикрашати оберіг, який обов'язково допоможе мені знайти бажану роботу!» - висловила своє захоплення безробітна Шершньова Олена.

Наприкінці заходу працівників центру зайнятості чекав сюрприз – Ірина Олександрівна зробила подарунок у вигляді ляльки-мотанки для центру зайнятості – оберіг на плідну працю, який буде дарувати натхнення та радість всьому колективу.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.