Робочі зустрічі директора з головами міської та селищної рад

Добропільський міський центр зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Щороку в бюджеті окремих сільських, селищних та міських рад передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які будуть залучатися до участі в громадських роботах, затверджується перелік видів громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно корисну спрямованість.

4  вересня директорка Добропільського міського центру зайнятості Вікторія Бугаєць та начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Валентина Гончарова здійснили два робочих візити: до голови Новодонецької селищної ради Дмитра Бражнікова та голови Білозерської міської ради Сергія Макєєва.

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо можливостей співпраці в різних напрямках, у тому числі організації громадських робіт.

В результаті обговорення керівниками узгоджено шляхи подальшої взаємодії центру зайнятості та міською і селищною радами щодо організації громадських робіт, адже для безробітних громадян участь в таких роботах, насамперед, є важливою й корисною, бо дозволяє зберегти або відновити мотивацію до праці, бути частиною колективу. Крім того, особи отримують додаткові переваги, а саме: період участі в громадських роботах зараховується до страхового стажу, оскільки із заробітної плати осіб сплачується єдиний соціальний внесок.
Для роботодавців організація громадських робіт – це перспективний напрям взаємовигідної співпраці зі службою зайнятості, адже вони мають можливість залучити необхідну додаткову робочу силу до виконання нагальних другорядних робіт та не відволікати основний персонал від виробничого процесу.
Завдяки громадським роботам вдається розв’язати низку актуальних для життєдіяльності суспільства питань, а також, за відсутності постійних місць роботи, на деякий час надати шукачам роботи можливість легально працювати на користь свого села або міста.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.