Профорієнтаційний старт - шлях до розвитку успішної особистості

18 вересня фестиваль «Профорієнтаційний старт» розгорнув свою діяльність у місті Білозерське. Захід розпочався у школі №14 з учнями 8-9 класів, після цього було відвідано школу № 15 та школярів 8 класу, а згодом фахівці зустрічали у молодіжному центрі «Інтрига» десятикласників школи № 13. 

Підлітків ознайомили з поняттям «Центр зайнятості» та його важливістю у сфері надання соціальних послуг незахищеним верствам населення. У ході бесіди з учнями виявилось, що переважаюча кількість школярів вже визначилася зі своїми життєвим цілями, але їх вибір був зроблений несвідомо. Вправа «Рука долі» дала можливість зрозуміти, що вибір учнів був зроблений під впливом оточення, а саме батьків та друзів. Щоб допомогти школярам визначитися зі своїм покликанням, фахівець Вікторія Нижник розповіла про японський метод пошуку «цінності життя» під назвою «Ікігай». Використання цього методу дозволило розширити рамки мислення дітей та зробити перший крок до самоаналізу та самопізнання, адже без допомоги кваліфікованого фахівця дитина не змогла б зробити це. З дітьми було проведено вправу «Крок вперед», за допомогою якої у них з’явилась можливість наочно впевнитись у тому, як соціальний статус, який людина набуває завдяки совій професії, впливає на рівень життя та можливість користуватися всіма благами суспільства. Щоб допомогти школярам оцінити свої сильні сторони, їм було запропоновано зареєструватися на консультаційній платформі «Моя професія» та пройти профорієнтаційний комплексний тест, який дає змогу визначити професійну мотивацію, структуру інтелекту та власні психологічні схильності до певних видів професійної діяльності.

Профконсультаційна робота зі шкільною молоддю, яку проводить Добропільський центр зайнятості, спрямована на визначення шляхів розвитку сильної, успішної особистості, вмотивованої на працю та благоустрій нашої країни.

cz dit

cz dit1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.