Марафон зустрічей з представниками підприємств триває!

20 вересня в рамках марафону «Спільні можливості - крок у майбутнє» («Step to the future») відбулась робоча зустріч заступника директора Тетяни Яцури та начальника відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості  Валентини Гончарової з керівниками департаментів з управління персоналом структурних підрозділів ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля»: ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» та ВСП «Шахтоуправління «Білозерське» Тетяною Демієвою та Олександром Тимофєєвим.

ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» є потужним ринкоутворюючим підприємством міста Добропілля та Добропільського району, яке вже багато років на постійній основі тісно співпрацює з Добропільським міським центром зайнятості.

«Сьогодні для нас дуже важлива співпраця з роботодавцями, які забезпечують створення нових робочих місць, розвиток міста, і  ми готові до нових форматів роботи», - зазначила під час зустрічі Тетяна Яцура.

Олександр Тимофєєв відмітив, що компанія «ДТЕК «Добропіллявугілля»  дає людям можливість реалізувати свій потенціал, застосувати в роботі теоретичні знання, отримані в навчальному закладі. Робота на шахтах компанії — це стабільний гідний заробіток, повноцінний соцпакет,  а також можливість побудувати кар’єру. Тетяна Демієва зазначила, що головне в гірничій справі — неухильне дотримання правил техніки безпеки, зокрема наголосила, що основними якостями, які є вирішальними для роботи на підприємстві є працьовитість, чесність та здоровий спосіб життя. Також компанія впроваджує багато програм, які направлені на підвищення мотивації персоналу до праці саме на підприємстві ДТЕК.

Під час зустрічі була презентована Стратегія розвитку державної служби зайнятості на 2019-2022 роки,  обговорені напрямки подальшої співпраці, враховуючи зміни, які відбуваються на ринку праці, зокрема  дефіцит трудових ресурсів в умовах міграції та демографічного стану.

Взаємна продуктивна співпраця, базована на розумінні процесів, які відбуваються,  - це основа вирішення проблем зайнятості населення та кадрових питань підприємства.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.