Знаходимо спільні можливості з «Центром пробації»

05 листопада 2019 року директор Добропільського міського центру зайнятості Вікторія Бугаєць провела спільну нараду з представником Добропільського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області Юлією Верлан.

На зустрічі розглядались питання повернення громадян, які звільнені з установ виконання покарань або засудженні до покарань, які не пов’язані з позбавленням волі, до трудової діяльності, охоплення послугами служби зайнятості тих, хто має додаткові гарантії сприяння у працевлаштуванні, шляхи вирішення проблемних питань.

Більшість громадян даної верстви мають певні труднощі при працевлаштуванні: відсутність професії або спеціальності, недостатньо розвинені професійні якості та навички, низька мотивація до праці, необізнаність щодо послуг служби зайнятості. «Як альтернатива постійної зайнятості, центром зайнятості організовані громадські роботи у всіх громадах міста та району і в цих роботах можуть брати участь громадяни, засуджені до покарань у разі отримання ними статусу безробітного», - акцентувала увагу Вікторія Бугаєць.

Сьогодні з кожною людиною, яка потребує допомоги служби зайнятості, працює кар’єрний радник і кожен отримує індивідуальні, саме на нього орієнтовані послуги.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.