Перші кроки назустріч омріяній професії

13  листопада фахівчиня Добропільського міського центру зайнятості завітала до учнів Добропільської ЗОШ №6 на Урок вибору професії.

Урок розпочався з вправи на знайомство. У ході проведення зустрічі, фахівчиня Нижник Вікторія наголосила на послугах центру зайнятості, які може отримати сучасна молодь, важливості свідомого підходу до вибору професії, який треба робити враховуючи власні бажання, можливості та потреби ринку праці. Крім  того, фахівчиня ознайомила учнів з можливостями професійної діагностики та здобуття додаткових навичок, так званих soft skills, які формують універсального професіонала майбутнього. Допомогти дітям визначитися, може новітня розробка служби зайнятості – консультаційна платформа «Моя професія». Усіх бажаючих пройти тестування, зареєстрували на платформі. Також фахівчиня провела гру «Хто потрібен нашому місту?», завдяки якій учні зрозуміли, що життєві потреби людей і суспільства диктують свої правила вибору професії.

Більшість учнів визнали, що мали сумніви у власному виборі, а подібні заходи змушують молодь більш відповідальніше ставитися до питань самовизначення, звертаючи уваги не лише на власні бажання, а й на наявні можливості та потреби, які диктує суспільство сьогодні та диктуватиме у майбутньому.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.