Будуємо професійний фундамент разом зі службою зайнятості

27 листопада в Молодіжному центрі «Громада без обмежень» м. Білицьке відбувся інтерактивний захід для учнівської молоді «Профорієнтація. Освіта. Майбутнє – шлях, який ми обираємо!».

Мета інтерактивного заходу – виявлення глибинних професійних інтересів і цінностей учнівської молоді, ознайомлення з можливостями отримання професійної допомоги у самовизначенні та новаціями впровадженими центром зайнятості – мобільним додатком на системі Android «Центр професійної орієнтації», консультаційною мережею «Моя професія» та 3D Атласом професій майбутнього.

Захід розпочався з інформування присутніх з усіма видами послуг, які надає Добропільський міський центр зайнятості. Діти розгадували анаграми, проходили тест на визначення професійного типу особистості, знайомились з професіями за допомогою «Професіографічного путівника». Фахівець центру зайнятості Нижник Вікторія наголосила: «Усвідомлений підхід до вибору професії і навчального закладу - професійний фундамент, який дозволить побудувати успішну кар'єру і стати фахівцем своєї справи!».  По закінченню заходу бажаючих було зареєстровано у консультаційній мережі «Моя професія». Захід завершився на домовленості про нову зустріч.

2

1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.