Сьогодні учень – завтра працівник!

17 грудня фахівчиня Добропільського міського центру зайнятості та представники ш/у Добропільське ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» завітали до Добропільської ЗОШ № 6 І-ІІІ ст. на Урок вибору професії.

Цей захід був спрямований на популяризацію шахтарської праці, ознайомлення учнів з робочими професіями, які користуються попитом на місцевому ринку праці, а також професіями інших напрямків, адже вуглевидобувна промисловість – це не тільки шахтарі, а й велика кількість різних фахівців, без яких функціонування такого великого підприємства було б не можливе.

Урок розпочався з ознайомлення підлітків з переліком послуг, які надає Добропільський міський центр зайнятості та визначенням важливості цих послуг для населення. Однією з них є можливість зареєструватися на консультаційній платформі «Моя професія». Це одна з новітніх розробок, яка дає змогу зробити перші кроки на шляху до самовизначення. Учні мали змогу поринути у світ професій за допомогою філворду, перевіряли себе на спритність та реакцію, адже ці навички має розвивати в собі кожен шахтар. Також учні знайомились зі знаряддями праці за допомогою пазлів та мали змогу приміряти на себе справжній шахтарський спецодяг.

Захід вийшов яскравим та пізнавальним. Маємо надію, що результатом таких зустрічей буде свідомий вибір професійного шляху наших випускників, який сприятиме подальшому розквіту нашого регіону.

cz vib pr

cz vib pr1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.