Сучасні технології в дії. Знайомтесь – «Портфоліо кар’єрного просування»

З метою ознайомлення майбутніх випускників з можливістю створити власне, унікальне портфоліо фахівці Добропільського центру зайнятості завітали до Білозерського професійного гірничого ліцею та Білицького професійного ліцею.

Портфоліо кар’єрного просування – це якісно новий підхід до вирішення питань ефективної взаємодії випускника закладу освіти з потенційним роботодавцем задля подальшого працевлаштування. Портфоліо являє собою пакет документів у електронному або паперовому вигляді, що відображає всі досягнення молодого фахівця та є найважливішим інструментом передачі ділової  та особистої інформації.

Після закінчення закладу освіти молодим фахівцям важко скласти гарне резюме, адже вони не можуть заповнити головний його пункт -  досвід роботи.  На відміну від стандартного резюме портфоліо містить набагато більше інформації для розуміння. Професійне і повне портфоліо дозволяє роботодавцю переглянути рівень підготовки, весь спектр умінь і здібностей кандидата та прийняти оптимальне кадрове рішення.

Таким чином, портфоліо кар’єрного просування з відеорезюме дозволяє мотивувати студентів до професійного розвитку та побудови кар’єри ще в процесі отримання освіти, постає дієвим інструментом контролю його досягнень, сприяє адекватному відображенню навчального та професійного маршруту молодого фахівця.

Випускники ліцеїв Великого Добропілля зацікавились створенням власних портфоліо, які дадуть їм змогу реалізувати себе в обраній професії, а фахівці Добропільського центру зайнятості допоможуть їм у створенні яскравого та ефективного інструменту самопрезентації!

cz lic

cz lic1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.