Профілактичний рейд «Урок»

З метою виявлення дітей, що не приступили до навчання, з’ясування причин та надання сім’ям та дітям, які перебувають в складних життєвих обставинах, соціальної допомоги, спеціалістами служби у справах дітей, сумісно з фахівцем служби у справах сім’ї, дітей та молоді, методистом відділу освіти, завідувачем амбулаторії №2 «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги» провели профілактичний рейд до сімей, що опинились в складних життєвих обставинах.

За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей. В результаті рейду обстежено умови проживання 8 родин, в яких виховуються 21 дитина. Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. У більшості сімей побутові умови відповідають нормам. Батьки, знаючи, що перебувають під особим контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах. Але є сім’ї, де батьки не бажають ставати на шлях виправлення. Таким батькам винесені попередження щодо неналежного виконання своїх обов’язків, недопущення жорстокого ставлення до дітей.

Якщо Вам відомі факти неналежного виконання батьками своїх обов’язків по відношенню до дітей, повідомляйте до служби у справах дітей, за адресою: м. Добргопілля, вул. Першотравнева, буд. 83, каб. 219, або за тел: 2-78-63.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.