В Добропіллі відсвяткували День людини похилого віку

День людини похилого віку для нас особливе свято. З дитинства вбираємо ми від людей старшого покоління народні традиції і мудрість, основи культури і рідної мови. Ми ніколи не забудемо того, що зроблено руками людей старшого покоління, які сумлінно працювали, виховували своїх дітей і онуків.

За ініціативи Добропільської міської організації ветеранів для ветеранів Великого Добропілля у стінах музичної школи №1 відбувся святковий захід, на який були запрошені активісти ветеранського руху, представники органів місцевої влади та громадських організацій. З теплими словами привітань і поваги до старшого покоління звернулись голова ветеранської організації м. Добропілля Микола Швед, начальник управління соціального захисту Добропільської міської ради Ірина Ширина, голова теркому ППВП Петро Древаль. Учні та викладачі музичної школи, театральний колектив «Дзеркало» ЦКД м. Добропілля підготували для поважної аудиторії концертну програму, що складалася з номерів у стилі ретро та фольклорних, яким наші дідусі і бабусі жваво підспівували і навіть підтанцьовували. На такій оптимістичній ноті і завершився концерт, подарувавши глядачам чудові миті насолоди мистецтвом.

veter

veter1

veter2

veter3

veter4

veter5

veter6

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.