Перехід частки учасника ТОВ або ТДВ до спадкоємців чи правонаступників

Відділ реєстрації Добропільської міської ради уважно слідкує за змінами в законодавстві та доводить до відома мешканців нашого міста інформацію про особливості державної реєстрації переходу частки учасників ТОВ або ТДВ до спадкоємців чи правонаступників.

Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» дозволяє спадкоємцям або правонаступникам учасника товариства прийняти частку учасника без згоди інших учасників товариства.

Тобто спадкоємець або правонаступник матиме такі ж права на володіння, користування та розпорядження часткою, а також на участь у діяльності товариства, як і його спадкодавець чи попередник.

Окрім того, Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» визначає саме спадкоємця чи правонаступника заявником у разі внесення відповідних змін до складу учасників.

Для реєстрації необхідно надати наступні документи:

- заяву про внесення змін до відомостей;

- заяву про вступ до товариства (справжність підпису засвідчується нотаріально);

- доказ набуття права на спадщину або доказ правонаступництва (оригінал документа або його копія, вірність якої засвідчена нотаріально, або тим, хто видав документ).

Повний пакет документів подається до ЦНАП!!!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.