Разом проти грального бізнесу

Депутатський корпус Новодонецької селищної ради та активні небайдужі мешканці селища 18 жовтня 2018 року зібралися біля приміщення по вул. Соборній, 17, що має назву «Національна лотерея», аби висловити своє обурення та невдоволення роботою закладу.

В цьому місці зазвичай збираються сумнівні відвідувачі, які цілодобово мають змогу грати «на автоматах». І це тоді, коли законодавством України заборонений гральний бізнес.

Окрім того, що  в залі повна антисанітарія, там неможливо дихати, бо запах від сигаретного диму вже «в’ївся» в стіни та меблі. Неприпустимим є і вільний продаж алкогольних напоїв в закладі, а також незаконний обмін валют. Окремо слід звернути увагу на контингент відвідувачів – це молодь і неповнолітні. Цей факт вражає! Чому можуть навчитися діти, відвідуючи такого роду заклад? Пиячити, палити, вживати наркотики, вчиняти безправні дії.

gralnuy1Гральний бізнес процвітає, приносить шалені прибутки, руйнує родини. Ми не можемо і не маємо права залишати цей факт без уваги та належного реагування!

Новодонецьким селищним головою перед правоохоронними органами неодноразово порушувалось питання щодо перевірки діяльності «Національної лотереї». Поки що нічого не змінилося і власники закладу настільки впевнені в своїй безнаказаності, що і надалі продовжують незаконну діяльність.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.