Сучасне обладнання від Центральної виборчої комісії

З 1 жовтня 2016 року паспорт громадянина України видається у вигляді ID-картки (або ID - паспорт) та представляє собою електронний ідентифікатор громадянина України. Більшість інформації про особу, яка раніше розміщувалася на сторінках паперового паспорту, відтепер розташована на чипі цієї картки.

Для зчитування усіх даних з документу нового типу використовуються спеціальні NFC зчитувачі, для яких вітчизняною ІТ-компанією було розроблене офіційне програмне забезпечення UAID READER.      

Центральна виборча комісія завжди виступає ініціатором запровадження передових ідей і новітніх технології у виборчому процесі та дбає про сучасне технічне оснащення. В 2018 році Центральна виборча комісія здійснила закупівлю та надала відділам ведення Державного реєстру виборців у безоплатне користування пристрої для зчитування інформації паспортів громадян України з безконтактним електронним носієм у формі ID-картки.

Один з таких пристроїв, так званий кардрідер, було передано відділу ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської ради, що суттєво допоможе в роботі відділу, адже перехід на використання ID-паспортів — це значний крок вперед, завдяки якому знизяться фінансові та часові витрати на ідентифікацію громадянина та проведення різноманітних реєстраційних дій з паспортним документом нового зразка.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.