Стартує Кубок Губернатора Донецької області з футболу серед аматорських команд

Відбулося жеребкування Кубку Губернатора 2018. Цього року, як і у минулому розіграші, команди змагатимуться у груповому раунді, а потім виявлять переможця у «Фіналі чотирьох».

Групу «А» склади команди «Бахмут» (м. Бахмут), ФК «Слов’янськ» (м. Слов'янськ), «Форум-авто» (м. Краматорськ).

До групи «В» увійшли «Долина» (Слов'янський район), «Авангард - Ю-19» та «Сапфір» (м. Краматорськ). Групу «С» склали «Добре поле» (м. Добропілля, тренер Ричак О.Є.), «Хлібороб» (Олександрівський район) та «Шахтар» (м. Родинське).

Група «D» сформована з команд Маріуполя та південних районів області.

Змагання групового раунду відбудуться 3 та 4 листопада. Як і минулого сезону вони пройдуть за «олімпійською системою». На першому етапі у матчах між собою зіграють команди нижчі за рейтингом. Наразі, якщо в основний час не буде виявлено переможця, згідно Регламенту команди відразу пробивають 11-метрові штрафні удари. А переможець пар виявить сильнішого у грі з призерами та чемпіоном обласних змагань, відповідно краматорськими «Сапфіром» та «Форумом-авто» та родинським «Шахтарем».  Із кожної групи до наступного етапу потрапляє тільки переможець.

«Фінал чотирьох» відбудеться 10 та 11 листопада у Краматорську на полі із синтетичним покриттям. Жеребкування цієї стадії змагань пройде напередодні 6 листопада у офісі ГС «ФФДО».

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.