Про визначення форми управління багатоквартирним будинком

Відділ комунального господарства Добропільської міської ще раз нагадує мешканцям багатоквартирних будинків про те, що згідно чинного законодавства, якщо співвласники багатоквартирного будинку не визначили форму управління багатоквартирним будинком, то управителя призначає виконавчий орган місцевої ради на конкурсних засадах (Закон України «Про внесення зміни до п. 5 ст. 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»).

Рішення щодо управління багатоквартирного будинку приймається на загальних зборах співвласників і оформляється протоколом (п. 7 ст. 10 Закону). Документ підписується усіма співвласниками (їх представниками), що взяли участь у зборах, кожен з яких ставить підпис під відповідним варіантом голосування («за», «проти», «утримався»).

Якщо під час проведення зборів співвласників для прийняття рішення не набрано достатньої кількості голосів «за» або «проти», проводиться письмове опитування співвласників, які не голосували на зборах (п. 8 ст. 10 Закону).

Протокол зборів співвласників складається не менш як у двох примірниках, один з яких зберігається в управителя, а другий передається на зберігання відділу комунального господарства Добропільської міської ради (вул. Першотравнева, 83, каб. 213) (п. 9 ст. 10 Закону).

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.