Знову в центрі обговорення соціальні питання, які повстають перед ВПО

30 листопада 2018 року в м. Дніпро відбулася зустріч в рамках спільної діяльності Всеукраїнського благодійного фонду «Горєніє» з проектом Ради Європи щодо допомоги внутрішнім переселенцям. Метою заходу було обговорення першочергових проблем вимушено переміщених осіб.

В обговоренні взяли участь представники Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України, Міністерства соціальної політики України, представники системи безоплатної правової допомоги, представники соціальних служб Дніпропетровської та Донецької областей. Делегацію Донецької області очолила директор департаменту соціального захисту населення Донецької ОДА Токарева Олена Аркадіївна. До складу делегації увійшли начальники управлінь соціального захисту населення міст Добропілля, Костянтинівки та Покровська.

Основні питання, які обговорювалися – це питання стосовно соціальних виплат, в т.ч. пенсій, робота з інформацією, яка надходить від Інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи щодо контролю осіб, які відсутні на підконтрольній території понад 60 днів (Аркан), оформлення  права на спадщину та інші питання правової допомоги вимушено переміщеним особам. Також учасники висловили пропозицію  не прив’язувати виплату пенсій до довідок про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та рішень комісій по розгляду питань пов’язаних із призначенням (відновленням) соціальних виплат.

За результатами обговорення прийнято рішення щодо негайної потреби внесення  змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам». Всі пропозиції було передано представнику Міністерства соціальної політики України та представнику Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України для термінового розгляду. Сподіваємось в найближчий час на зміни на краще.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.