В Добропіллі розпочались громадські обговорення перспективних планів розвитку території

11 грудня в будівлі Добропільської міської ради відбулось останнє в цьому році засідання Громадської ради при виконкомі. Під час заходу також було проведено громадське обговорення перспективних планів розвитку території Великого Добропілля на 2019-2021 роки.

obgovor1

Начальник відділу економіки міської ради Олена Мисякіна виступила перед присутніми. Олена Іванівна розповіла про проекти з розвитку інфраструктурних об’єктів, реалізація яких запланована на вищезазначений період. Для зручності вони поділені за напрямками.

Спорт

1. Капітальний ремонт плавального басейну в м. Добропілля.

2. Виготовлення проектно-кошторисної документації (ПКД) та впровадження проекту «Спорудження гімнастичного куполу для відділення гімнастики ДЮСШ».

3. Закінчення ремонту 2-х Палаців спорту в м. Білицьке та Білозерське.

4. Будівництво критого футбольного поля в смт Новодонецьке.

Освіта

1. Корегування ПКД дитячого садка «Ластівка» та НВК «Гімназія-ЗОШ №1».

2. Проведення комплексної термомодернізації дитячого садка «Казка» в м. Добропіллі.

Охорона здоров’я

1. Виготовлення комплексної ПКД капітальних ремонтів амбулаторій №1 та №2 м. Добропілля.

2. Початок реалізації проекту «Капітальний ремонт будівель гінекологічного відділення та пологового відділення з переходом КЗОЗ «Добропільська ЛІЛ». Також планується розробка ПКД на все лікарняне місто.

Культура

Відбулось корегування ПКД по музичним школам №1 и №2. Школа №2 м. Білицьке пройшла попередній відбір на фінансування Європейским інвестиційним банком.

Дороги

місто Білозерське:

ремонт доріг по вулицям Олександра Єрмакова, Фестивальній та Театральній.

місто Білицьке:

ремонт доріг по вулицям Жовтнева, Миру, Горького.

місто Добропілля:

ремонт доріг по вулицям Івана Франка, Котляревського, Східна, Комунальна, на в’їзді до міста зі сторони Покровська.

Освітлення

1. Коригування ПКД 2-х проектів по м. Добропілля:

- Реконструкція системи зовнішнього освітлення вулиць Першотравнева, Залізнична, Гагаріна, Театральна; проспектів Шевченка, Перемоги; провулку Поштовий; площі Арутюнова.

- Реконструкція системи зовнішнього освітлення вулиць Незалежності,Фестивальна, Банкова, Івана Франка, Котляревського Івана, Ремінного, провулків Європейський і Луганський та центральної алеї перед музичною школою.

2. Реконструкція зовнішнього освітлення у м. Білозерське Донецької області (коригування).

Вода

1. Реконструкція аварійних ділянок водоводу «Центральний» м. Білицьке.

2. Реконструкція центрального водоводу від водозабору «Золотий колодязь» до м. Добропілля (2 проекти).

Гуртожитки

Капітальні ремонти 2-х гуртожитків м. Добропілля та 2-х гуртожитків смт Новодонецьке.

Бізнес

Реконструкція нежитлового приміщення по вул. Першотравнева, 65 в м. Добропілля під центр громадської та ділової активності.

Територіальне планування

Реконструкція скверу по вул. Фестивальна, 21 та площі Арутюнова з прилеглими алеями вулиць Фестивальна, Московська у м. Добропілля.

Члени Громадської ради погодились з актуальністю реалізації вказаних проектів. Особливий інтерес зі сторони громадськості викликав проект реконструкції майже зруйнованої будівлі, в якій планується створити центр громадської та ділової активності. Також присутні акцентували увагу на необхідності розширення житлового фонду міста. Загалом перспективний план розвитку території було взято до відома.

12 грудня на засіданні виконкому прийнято рішення про створення міської Ради регіонального розвитку. Основними завданнями органу буде вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіону, ефективного використання економічного потенціалу громади, підвищення її інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності. До складу Ради увійшли представники органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, крупних підприємств, громадських та профспілкових організацій.

Громадські обговорення перспективних планів розвитку проходитимуть впродовж грудня цього року та січня 2019.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.