Добропільчани перемогли в обласному конкурсі «Молода родина року 2018»

14 грудня в місті Покровськ відбувся обласний конкурс «Молода родина року». В конкурсі взяли участь сім’ї з Добропілля, Покровська, Авдіївки, Торецька та Великої Новосілки.

Конкурсна програма включала в себе презентацію, відео про сім’ю, творчий номер та освідчення у коханні.  Учасники дуже хвилювались, адже в повсякденному житті їм рідко доводиться стояти на сцені – їх професійна діяльність пов’язана з викладанням, промисловістю, бізнесом, службою в армії. Та всі виступи були варті уваги, за ними чітко простежувалась велика робота і значна підготовка.

Наше місто представляла родина Михалко – Поліна, Олександр та їх донечка Дар’я. Поліна та Саша працюють в НВК №4, вона – психолог, він – учитель фізичної культури та тренер з боксу Добропільської ДЮСШ.

Виступ добропільської родини вразив своєю многогранністю: жартівливий танець, глибока презентація та зворушливе зізнання в коханні просто не могли залишити глядачів байдужими. А потужна підтримка вболівальників – працівників міської ради та колег-освітян – приголомшила весь зал і додала впевненості нашій родині Михалко.

Тож ніхто не здивувався, коли журі оголосило переможців. Добропільська сім’я посіла перше місце, отримала цінні призи від Донецької облдержадміністрації і Добропільського міського голови Андрія Аксьонова та стала «Молодою родиною року 2018»!

mol rod

mol rod1

mol rod2

mol rod3

mol rod4

mol rod5

mol rod6

mol rod8

mol rod gl1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.