В Добропіллі відкрили публічний простір Сквер 21

15 грудня в Добропіллі було відкрито Сквер 21. Публічний простір планується зробити осередком культурних подій та розваг: за задумом в цій локації щорічно буде проводитись щонайменше 21 захід.

Наразі в рамках реалізації проекту встановлено один великий об’єкт в сквері біля Центру культури та дозвілля міста Добропілля — амфітеатр. В подальшому буде побудовано зону відпочинку, встановлено еколавки та прокладено доріжки. Також локацію буде облаштовано сучасними вуличним меблями, які добропільчани зможуть використовувати для комфортного проведення вільного часу, різноманітних культурних та освітніх заходів. В цьому допоможе також звукова апаратура та великий 5-метровий екран.

Створення такого публічного простору стало можливим завдяки тісній співпраці громадської організації «Місто-сад», Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), міської ради та компанії ДТЕК.

Перший заступник Добропільського міського голови Олексій Кормільцев під час урочистого відкриття підкреслив, що створення подібного простору не тільки дозволить мешканцям міста приємно та з користю проводити вільний час, а і сприятиме розбудові громади. Він подякував ГО «Місто-сад» та персонально менеджеру проекту Яні Брик, USAID та Проекту «Зміцнення громадської довіри», компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.», компанії ДТЕК та всім небайдужим активістам нашого міста, які сприяли появі сучасного публічного простору Сквер 21.

Захід завершився пікніком просто неба з теплим чаєм, печивом та піцею.

misto s

misto s1

misto s2

 

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.