У Добропілллі пройшов фінал обласних змагань «Веселі старти»

На початку тижня на базі Палацу спорта міста Добропілля відбувся фінал обласних змагань «Веселі старти» серед школярів міст, районів та об’єднаних територіальних громад.

Поборотися за звання найсильніших приїхали команди-переможниці зонального етапу з міст Селидове, Добропілля, Краматорськ, Бахмут, Дружківка, а також Бахмутського, Великоновосілківського, Мангушського, Добропільського районів та Шахівської, Лиманської, Званівської об’єднаних територіальних громад.

Під час змагань в залі панувала дружня, але в той же час «бойова» атмосфера. У програму заходу увійшли різні естафети та спортивні конкурси, що розвивають координаційні здібності, спритність, швидкість, витривалість та інші фізичні якості. Учасники з великим азартом долали всі перешкоди, допомагали, переживали і раділи один за одного.

ves start1

У запеклій боротьбі між командами міст перемогу здобула команда Добропілля, друге місце — Краматорська, третє — Селидове.

Серед команд районів беззаперечну перемогу здобув Бахмутський район, другу сходинку посів Мангушський район, а третю — Добропільський район.

Перше місце серед об’єднаних територіальних громад посіла Званівська ОТГ, друге місце – Лиманська ОТГ, третє – Шахівська ОТГ.

ves start

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками від Донецького обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». 

Свято пройшло на високій позитивній ноті, діти отримали багато яскравих вражень.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.