Посилено захист Державного Реєстру виборців від кібернетичних атак

У зв’язку із можливим зростанням в Україні кількості кібератак на інформаційні системи під час підготовки і проведення запланованих у 2019 році загальнонаціональних виборів (чергових виборів Президента Україні та чергових виборів Народних депутатів України) та з метою посилення захисту автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» координатором проектів ОБСЄ в Україні було надано Центральній виборчій комісії України обладнання і програмне забезпечення для посилення кібербезпеки.

Впроваджений в рамках проекту «Посилення кібербезпеки і прозорості виборчих процесів в Україні» комплекс заходів надасть змогу своєчасно виявляти можливі кіберзагрози, запобігати кібервторгненням та забезпечить впровадження додаткових елементів системи, які стосуються безпосереднього  захисту мережі Державного реєстру виборців від можливих кібератак. Адже база даних Державного реєстру виборців містить персональні дані понад 36,8 млн громадян України, які мають право голосу на президентських та парламентських виборах наступного року.

Проведені у 2018 році дві перевірки відділу ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської ради — відділом адміністрування Державного реєстру виборців Донецької обласної адміністрації та Службою Розпорядника Реєстру Центральної виборчої комісії України — показали високий рівень організації роботи із забезпеченням повноти, цілісності, захисту та безпеки персональних даних  Державного реєстру виборців, належне виконання працівниками відділу своїх службових обов’язків, неухильне дотримання вимог використання програмно-апаратних засобів ідентифікації та інших засобів доступу до бази даних Реєстру.

Шановні виборці! Завдяки комплексному захисту інформації Державного реєстру виборців на всіх рівнях, а також спільному реагуванню на виявлені загрози, наша держава робить усе, щоб особисті дані українців та їх право голосу завжди були надійно захищені.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.