Насильство в сім'ї

Насильство в сім’ї – це будь-які умисні дії фізичного, психологічного або економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, які завдають йому моральної шкоди, шкоди його фізичному чи психологічному здоров’ю.

Особливим видом насильства є насильство в сім'ї. Воно є найбільш небезпечним, бо має довготривалий за часом характер, а дитина в цій ситуації переживає насильство з боку того, хто мав би захищати, підтримувати, а не кривдити її. Це деформує особистість дитини, виховує озлоблення до оточення, іноді навіть стає причиною суїцидів. Тому проблема сімейного насильства на сьогоднішній день є дуже гострою.

Жорстоке поводження з дітьми в сім ї не така вже й рідкість. Часто плутаючи методи виховання зі звичайним насильством, батьки намагаються бути «розпорядниками» життя власної дитини. Не знаючи іншого ставлення, малюки не можуть правильно оцінити ситуацію, тому самі, вважаючи себе винними, навіть не намагаються захиститись. Але в суспільстві не прийнято казати про такі речі. Дуже часто один з батьків просто спостерігає за знущанням над своєю дитиною. Та насправді ця форма насильства існує у побуті дуже давно і поширена серед представників різних національностей, різного соціального та фінансового статусу, у сім’ях з різними світоглядами, світосприйняттям, релігійними вбачаннями.

Якщо Ви стали свідком або Вам відомо про факти насильницьких дій відносно малолітніх, неповнолітніх дітей, повідомляйте негайно службу у справах дітей Добропільської міської ради за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 83, кабінет 219, телефон: (06277) 2-78-63 або Добропільське відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області за адресою: вул. Першотравнева, буд. 52, телефон: (06277) 2-86-76.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.