Внесено зміни до механізму коригування даних реєстру застрахованих осіб

Відомо, що Пенсійний фонд України веде реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, дані якого використовуються для забезпечення соціальних прав громадян у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законодавством.  

Положенням про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 18.06.2014 № 10-1 (зі змінами) визначено механізм виправлення помилок, виявлених застрахованою особою, а саме: передбачено подання громадянином до територіального органу Пенсійного фонду України особисто або через представника анкети застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в реєстр(і) застрахованих осіб за формою згідно з додатком 2 до Положення.  

Зазначений механізм передбачає виправлення помилок у прізвищі, імені, по батькові; даті народження, місці народження; статі; громадянстві; серії та номері паспорту; номері телефону (за згодою); адресі місця проживання.

Для проведення вищевказаних дій застрахованою особою надаються разом із анкетою документи, що підтвержують будь-які зміни (паспорт громадянина України (або інший документ, що посвідчує особу), трудова книжка, документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта).

Шановні громадяни! Будьте пильними при перевірці персональних даних у довідках, отриманих в територіальних управліннях Фонду за заявою, або сформованих на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та здійснюйте своєчасне оновлення недостовірної інформації!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.